Marzysz aby zdobyć lepiej płatną

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Sep do kurs sep 1kv szkolenia

Marzysz, aby zdobyć lepiej płatną posadę i szerokie grono klientów? Bądź lepszy od konkurencji! Podnoś swoje kwalifikacje. Zainwestuj w kursy SEP, a zainwestowane pieniądze szybko ci się zwrócą. Stowarzyszenie SEP organizuje kursy dla osób z 3 specjalizacji. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy w zakresie sprzętów do elektrolizy, oświetleń ulicznych, czy chociażby sieci trakcyjnych. Natomiast w grupie G2 energetycznej poznasz ciekawych informacji o działaniu pomp, dmuchaw, sprężarek, a także wymienników ciepła. Szkolenia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie z kolei na eksploatację i dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy też generatorów gazu. Otrzymując Świadectwo Kwalifikacyjne z pewnych kategorii, wydajesz się wiarygodniejszy dla świadczeniobiorców, a oprócz tego masz większe szanse w procesie rekrutacji do nowej firmy.

Chcesz się zapisać na kursy SEP? Przejdź po prostu na witrynę Stowarzyszenia. Będziesz mieć wtedy możliwość zarezerwować najbardziej pasujący tobie termin. Na szkolenie musisz mieć wolny zaledwie jeden dzień. Szkolenia SEP trwają 4 pełne godziny zegarowe, a bezpośrednio po nich przystępujesz do egzaminu ustnego. Nie bój się jednak, iż nie dasz sobie z nim rady. Nasi wykładowcy, posiadający szerokie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wytłumaczą ci dokładnie każdy temat, o który może zadać pytanie Komisja Kwalifikacyjna. Na kursie materiał będzie przedstawiany na ciekawych prezentacjach multimedialnych, a oprócz tego dostaniesz dodatkowe skrypt. Pragnąc szybko otrzymać swoje uprawnienia SEP na świadectwie, ureguluj wpłatę zaraz po egzaminie. Dzięki temu będziesz mógł je odebrać już po jednym dniu. Z pozostałych formalności pamiętaj jeszcze tylko o zabraniu ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich otworzyło swoje placówki w ponad dwudziestu dużych miastach w kraju, jak Warszawa, Poznań, Gdynia, Opole czy Toruń. Czekamy tam na ciebie w bogato zorganizowanych, nowoczesnych salach wykładowych. Jeżeli jednak nie masz sposobności do nas dojechać, to mamy dla ciebie fenomenalną wiadomość, która na pewno cię uraduje. Uprawnienia SEP możesz zdobyć też prywatnie. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce docelowe, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Naszą ofertę kierujemy też do ludzi znających jedynie język angielski i niemiecki.

Więcej dowiesz się tutaj: